Moto oblečení Ostrava

Moto oblečení Ostrava

Motorky - to není pouze vášeň, touha po poznání a cestování, hobby nebo hodiny strávené s Vaší jednostopou krasavicí. Je to životní styl, který žijeme a prožíváme celým srdcem společně s Vámi. A právě díky našim znalostem, schopnostem a širokému sortimentu zboží zaujímá naše kamenná prodejna v Dobré u Frýdku-Místku přední příčku mezi největšími prodejci motorkářského oblečení, příslušenství a vybavení v Moravskoslezském kraji. Již dávno jsme překročili nejen hranice kraje, ale naše výrobky mají své místo u zákazníků v Polsku, Maďarsku i na Slovensku.

 

Některé věci jdou prostě dohromady - široký sortiment kvalitního zboží, skladová dostupnost u většiny produktů, nápaditý design, moderní provedení, zajímavé vybavení, nadčasová kvalita, dokonalé propracování, technická vyspělost. To a ještě mnohem více splňuje sortiment, který nabízíme v naší kamenné prodejně v Dobré. Dobrá je zkrátka "dobrá". U nás si vybere skutečně každý. Ať už jste fanoušek moto sportu, začínající motorkář nebo celoživotní nadšenec, jsme schopni uspokojit Vaše potřeby, touhy a přání. Samozřejmostí je profesionální tým prodejců, který dokáže v případě zájmu poskytnout individuální konzultaci a odborné poradenství nejen na základě osobních zkušeností, ale rovněž díky dlouholetým zkušenostem a společnému zájmu.

 

Nejdůležitějším cílem MotoZemě je bezesporu spokojenost našich zákazníků, seriózní jednání v obchodních vztazích, trvalá garance kvalitních produktů, profesionální jednání, odborné poradenství, individuální přístup, rychlost při vyřízení objednávek a týmová spolupráce, která se odráží v každém kroku.

 

Sen většiny motorkářů - nabídka nepřeberného množství prvotřídních značek a předních výrobců kvalitního zboží na více než 1.000 m2. To je MotoZem. Postaráme se o Vás i Vaši moto-krasavici. Vaše motorka jistě ocení nejen náhradní díly, ale i příslušenství a doplňky, Vás oblečeme doslova od hlavy až k patě. Máme k dispozici široký sortiment zahrnující boty, bundy, chrániče, kalhoty, kombinézy, přilby, rukavice, vesty a široké spektrum doplňků. Vše v mnoha barevných variantách a velikostech. Náš sortiment zahrnuje skvěle padnoucí, kvalitně zpracované, perfektně vyřešené, dokonale propracované a bezpečné oblečení, z něhož si vybere skutečně každý.

 

Na našem e-shopu www.motozem.cz je veškeré zboží přehledně členěné do několika kategorií, z nichž si můžete vybrat právě to, které bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům, potřebám a přáním.

 

Nabízíme bezplatnou výměnu nebo vrácení. Na prodejně držíme stejné ceny jako na našem e-shopu, garantujeme tedy totožnou cenu, ať už si vyberete osobně na prodejně nebo v rámci našeho e-shopu.

 

Jsme výhradními prodejci značky RSA, v níž se sympaticky skloubí poměr kvalita a cena. Mimo to nabízíme zboží celosvětových značek, u nichž máte záruku kvalitního zboží prvotřídní kvality.

 

Adresa prodejny

Dobrá 72

739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek

Česká republika

 

Kontakty

PRODEJNA: oblečení, příslušenství a díly - 555 333 957

EXPEDICE: 608 366 976

SKLAD: 608 366 799


Zimní otevírací doba (1.10. - 28.2.)

pondělí            10:00 - 18:00

úterý               10:00 - 18:00

středa             10:00 - 18:00

čtvrtek            10:00 - 18:00

pátek              10:00 - 18:00

sobota            10:00 - 15:00

neděle             zavřeno

 

Letní otevírací doba (1.3. - 30.9.)

pondělí            9:00 - 19:00

úterý               9:00 - 19:00

středa             9:00 - 19:00

čtvrtek            9:00 - 19:00

pátek              9:00 - 19:00

sobota            9:00 - 16:00

neděle             zavřeno

 

V prostranství prodejny se nachází volná parkovací místa, která můžete zdarma využít a v pohodlí si u nás nakoupit. Snadno se k nám dostanete po silnici 462 sjezdem 51.

Naše prodejna je dostupná z Frýdku-Místku do vzdálenosti zhruba 5 km, Ostravy 20 km, Brna 180 km, Olomouce 100 km, Žiliny 80 km.

 

 

 

 

 

 

 

 


GoPay
Motozem.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku