Kontakty

Kontakty

Největší prodejna pro motorkáře v Moravskoslezském kraji !

Adresa prodejny: Dobrá 72, 739 51,
okr. Frýdek-Místek, Česká republika


GPS souřadnice: 
49.673472, 18.416489

 Zobrazit na mapě

Otevírací doba od 1.3. do 31.10.
PO-PA: 10:00 - 18:00, 
SO: 10:00 - 15:00

 

Adéla - moto oblečení

Adéla - Oblečení

+420 608 366 491

adela@motozem.cz

Aneta - Oblečení

+420 608 366 491

aneta@motozem.cz 

Petra - Příslušenství

+420 608 366 383

vavrusova@motozem.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie - Expedice

+420 608 366 976

lucie@motozem.cz

Filip - expedice

Filip - Expedice

+420 608 366 976

filip@motozem.cz

Tomáš - Expedice

+420 608 366 976

lepik@motozem.cz

Iveta - výměny

Iveta - 
Výměny produktů

iveta@motozem.cz














 

 

 

 

 

Pavla - administrativa

Pavla - Administrativa

pavla@motozem.cz

Veronika - moto oblečení

Veronika - Správa
produktů

pesakova@motozem.cz

Adriana - Správa
produktů

adriana@motozem.cz




 
 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš - produktový specialista
Tomáš -
Správa produktů

tomas@motozem.cz
Jirka - Koordinátor projektů
Jirka -
Koordinátor projektů

jirka@motozem.cz
Tomáš - IT specialista

Marian - Specialista
pro 
polský trh 

marian@motozem.cz

Tomáš - IT podpora

zmija@motozem.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika - sklad

Monika - Sklad

monika@motozem.cz

Šárka - sklad

Šárka - Sklad

sarka@motozem.cz

Radek - sklad

radek@motozem.cz



 







 

 

 

Renáta - marketing

Renáta -

Marketing manager 

renata@motozem.cz

Víťa - správa prodejny

Víťa -

Správa prodejny

vita@motozem.cz

Martin - správa eshopu

Martin -

Správa eshopu

martin@motozem.cz










 




Sídlo firmy (zde není prodejna, ani výdejní místo)

Anila s.r.o., C 29356 vedená u Krajského soudu v Ostravě 
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČ: 27774368
DIČ: CZ27774368

Číslo účtu: 218412251/0600
IBAN: CZ51 0600 0000 0002 1841 2251

E-shop: www.motozem.cz

 

Největší prodejna pro motorkáře v Moravskoslezském kraji !

Adresa prodejny: Dobrá 72, 739 51, okr. Frýdek-, Česká republika

GPS souřadnice: 49.673472, 18.416489

Zobrazit na mapě

Otevírací doba od 1.3. do 31.10.
PO-PA: 10:00 - 18:00,
SO: 10:00 - 15:00

 

Adéla - moto oblečení

Adéla - Oblečení

+420 608 366 491
adela@motozem.cz

Aneta - Oblečení

+420 608 366 491
aneta@motozem.cz

Petra - Příslušenství

+420 608 366 383 
vavrusova@motozem.cz

 

Lucie expedice

Lucie - Expedice

+420 608 366 976
lucie@motozem.cz

Filip - expedice

Filip - Expedice

+420 608 366 976 
filip@motozem.cz

Tomáš - expedice

Tomáš - Expedice

+420 608 366 976 
lepik@motozem.cz

Iveta - výměny

Iveta - Výměny
produktů 


iveta@motozem.cz 

Tomáš - IT specialista

Tomáš - IT podpora

zmija@motozem.cz

Pavla - administrativa

Pavla - Administrativa

pavla@motozem.cz

Veronika - moto oblečení

Veronika - Správa
produktů

pesakova@motozem.cz

Tomáš - produktový specialista

Tomáš - Správa
produktů

tomas@motozem.cz

Jirka - Koordinátor projektů

Jirka - Koordinátor
projektů

jirka@motozem.cz

 

Adriana - Správa
produktů

adriana@motozem.cz

Marian - Specialista
pro polský trh

marian@motozem.cz

Radek - Sklad

radek@motozem.cz

Monika - sklad

Monika - Sklad

monika@motozem.cz

Šárka - sklad

Šárka - Sklad

sarka@motozem.cz

Renáta - marketing

Renáta - Marketing
manager

renata@motozem.cz

Martin - správa eshopu

Martin - Správa eshopu

martin@motozem.cz

Víťa - správa prodejny

Víťa - Správa prodejny

vita@motozem.cz

 
   


Sídlo firmy (zde není prodejna, ani výdejní místo)

Anila s.r.o., C 29356 vedená u Krajského soudu v Ostravě
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČ: 27774368
DIČ: CZ27774368

Číslo účtu: 218412251/0600
IBAN: CZ51 0600 0000 0002 1841 2251

E-shop: www.motozem.cz


GoPay


Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Napište číslici osm*
Motozem.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku