O nás

Společnost Anila s.r.o. se začala aktivně probíjet do dravého moto světa na podzim roku 2009. Od té chvíle je naší hlavní podnikatelskou aktivitou maloobchodní prodej motorkářského oblečení, příslušenství a dílů.


V prvních měsících existence jsme realizovali obchody a spolupráci především prostřednictvím internetového prodeje. Zpočátku náš sortiment zahrnoval moto oblečení a různorodé doplňky. Mezi první prodávané zboží patřily zejména bundy, kombinézy, helmy a boty značky Probiker, Caberg, Nazran a další.


Díky rostoucímu ohlasu byla otevřena na přelomu jaro/léto 2010 první kamenná prodejna v Šenově u Ostravy. Tímto krokem jsme se přiblížili svým zákazníkům z blízkého i širokého okolí. Zákazníci tak měli možnost zboží osobně vyzkoušet a nechat si poradit od zkušeného a příjemného personálu. Vzápětí se rozsah zboží rozšířil také na motopneu a základní náhradní díly jako zapalovací svíčky, olejové filtry, plexi, světla a brzdové destičky pro motorky několika světově známých značek - BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki. 


Jelikož se od první chvíle snažíme zákazníkům vycházet vstříc v každém ohledu a zejména v dostupnosti, šíři sortimentu a přehlednosti zboží, spustili jsme začátkem roku 2011 nový e-shop www.motozem.cz


V roce 2011 jsme otevřeli novou a větší prodejnu o ploše 150 m2. Do sortimentu jsme zařadili další poptávané značky a mimo jiné začali pracovat na vlastním zastoupení značky RSA. Rovněž se rozrostly skladové prostory, aby se zkrátil čas dodání a zákazníci tak byli maximálně spokojení.


V roce 2012 jsme razantně rozšířili nabídku moto dílů a premiérově jsme se zúčastnili výstavy MOTOSALON v Brně.


V květnu 2012 jsme slavnostně otevřeli prodejnu, která se specializovala nejen na příslušenství a díly, ale rozšířili jsme náš sortiment o tolik žádané moto oblečení. Prodejna byla umístěná vedle stávajícího obchodu. Díky novému prostoru jsme měli k dispozici rozlehlé prodejní místo, kde jsme mohli komfortně nabízet širokou škálu sortimentu pro všechny vyznavače jedné stopy.


V roce 2013 jsme se zúčastnili nejen české, ale také slovenské výstavy. Spustili jsme novou verzi e-shopu a do nabídky zařadili mimo jiné skútry Generic a moto oblečení světoznámé značky Revit. Pro jednotlivé produkty z naší nabídky jsme připojovali vlastní videa, ve kterých jsme dané zboží představovali.


Počátkem roku 2014 jsme se přestěhovali do nových prostor do Dobré u Frýdku-Místku a navzdory různorodým změnám na trhu u nás zůstává prioritou spokojený zákazník, který se k nám rád a s důvěrou vrací. Potrpíme si na seriózní jednání v obchodních vztazích, trvalé garanci, kvalitních produktech, profesionálním jednání, odborném poradenství, individuálním přístupu, rychlosti při vyřízení objednávek a týmové spolupráci, která se odráží v každém kroku.


V roce 2016 jsme vstoupili na polský trh a prodejní plochu rozšířili na 1000 m2. Neustále jsme pracovali na vylepšování a zkvalitňování poskytovaných služeb a nabízeném sortimentu.


Počátkem roku 2019 jsme otevřeli novou prodejnu v Praze - Říčanech a zkraje roku 2020 prodejnu v Brně - Modřicích.


Rok 2022 byl pro mnohé z nás magický, pro nás v mnoha ohledech i nezapomenutelný. Velký podíl na tom má zahájení provozu naší první kamenné prodejny na Slovensku, konkrétně v Senci, kam se pohodlně dostanete po dálnici D1 směrem na Senec. A prázdniny roku 2022 jsme završili stylově a to otevřením další pobočky - tentokrát v Plzni


Motorky - to není pouze vášeň, touha po poznání a cestování, hobby nebo hodiny strávené s Vaší jednostopou krasavicí. Je to životní styl, který žijeme a prožíváme celým srdcem společně s Vámi. A právě díky našim znalostem, schopnostem a širokému sor timentu zboží zaujímají naše prodejny v Dobré u Frýdku - Místku, Brně - Modřicích, Praze - Říčanech, Plzni a v Senci na Slovensku výjimečné místo v konkurenčním prostředí.


Na našich prodejnách se postaráme o Vás i Vaši moto-krasavici. Vaše motorka jistě ocení nejen náhradní díly, ale i příslušenství a doplňky, Vás oblečeme doslova od hlavy až k patě. Máme k dispozici široký sortiment zahrnující boty, bundy, chrániče, kalhoty, kombinézy, přilby, rukavice, vesty a široké spektrum doplňků. Vše v mnoha barevných variantách a velikostech. Náš sortiment zahrnuje skvěle padnoucí, kvalitně zpracované, perfektně vyřešené, dokonale propracované a bezpečné oblečení, z něhož si vybere skutečně každý.


Na našem e-shopu www.motozem.cz je veškeré zboží přehledně členěné do několika kategorií, z nichž si můžete vybrat právě to, které bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům, potřebám a přáním.


U nás si vybere skutečně každý. Ať už jste fanoušek moto sportu, začínající motorkář nebo celoživotní nadšenec, jsme schopni uspokojit Vaše potřeby, touhy a přání. Samozřejmostí je profesionální tým prodejců, který dokáže v případě zájmu poskytnout individuální konzultaci a odborné poradenství nejen na základě osobních zkušeností, ale rovněž díky dlouholetým zkušenostem a společnému zájmu.

 

Těšíme se na Vás s otevřenou motorkářskou náručí
kolektiv zaměstnanců MotoZem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku