Kamenná prodejna a vlastní sklad

Kamenná prodejna a vlastní sklad

Nejsme jen e-shop, budeme rádi pokud si uděláte výlet a navštívíte nás !

Počátkem roku 2014 se firma MotoZem přestěhovala i s prodejnou do nových prostor na adrese Dobrá 72 okr. Frýdek Místek. Naše nové prodejní prostory mají plochu 1000m2, díky kterým si držíme příčku nějvětší motorkářské prodejny na Moravě.Skladové prostory maji taktéž plochu min. 1000m2.Kromě široké nabídky oblečení, příslušenství a náhradních dílů si příjdou na své také příznivci všech motorkářských stylů od majitelů sportovních a cestovních motocyklů, přes chopper až po cross či čtyřkolky.

V naší nové prodejně naleznete tísíce položek motocyklového zboží. Díky tomu jsme schopni rychle uspokojit většinu našich zákazníku a zboží ihned expedovat.V našem sortimentu jsou zařazeny jak všechny poptávané zahraniční značky, tak i naše vlastní značka RSA.

Prodejna se nachází poblíž hlavního tahu mezi Frýdkem Místkem a Českým Těšínem viz. uvedená mapka
Doufáme, že se vám v naší nové prodejně bude líbit. Budeme se snažit i nadále vylepšovat a zkvalitňovat naše služby pro vaši spokojenost.

 


GoPay


Motozem.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku