E-shop funguje v běžném provozu 
Prodejny MotoZem fungují jako výdejní místa 

E-shop funguje v běžném provozu 
Prodejny MotoZem fungují jako výdejní místa 

Motoshop Dobrá

Adresa prodejny

Dobrá 72, 739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek
Česká republika

Kontakt

Oblečení, příslušenství a díly: +420 555 333 957
Objednávky: +420 555 333 958

Letní otevírací doba (1. 3.-30. 9.)

Pondělí 09:00-19:00 hodin
Úterý 09:00-19:00 hodin
Středa 09:00-19:00 hodin
Čtvrtek 09:00-19:00 hodin
Pátek 09:00-19:00 hodin
Sobota 09:00-16:00 hodin
Neděle Zavřeno

Zimní otevírací doba (1. 10.-29. 2.)

Pondělí 10:00-18:00 hodin
Úterý 10:00-18:00 hodin
Středa 10:00-18:00 hodin
Čtvrtek 10:00-18:00 hodin
Pátek 10:00-18:00 hodin
Sobota 10:00-15:00 hodin
Neděle Zavřeno

Náš team

Tomáš

Tomáš

Příslušenství a díly

+420 555 333 957 rada@motozem.cz
Patrik

Patrik

Příslušenství a díly

+420 555 333 957 patrik@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Příslušenství a díly

+420 555 333 957 lepik@motozem.cz
Silvie

Silvie

Výměny produktů

+420 608 366 853 silvie@motozem.cz
Iveta

Iveta

Administrativa

iveta@motozem.cz
Katrin

Katrin

Telefonistka

+420 555 333 957 katrin@motozem.cz
Ivana

Ivana

PR komunikace

svobodova@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Správa produktů

tomas@motozem.cz
Adriana

Adriana

Správa produktů

adriana@motozem.cz
Jiří

Jiří

Správa produktů

kutac@motozem.cz
Sabina

Sabina

Správa produktů

sabina@motozem.cz
David

David

IT podpora

david@motozem.cz
Martin

Martin

Správa webu

lycka@motozem.cz
Marian

Marian

PL specialista

marian@motozem.cz
Petra

Petra

Administrativa

drechslerova@motozem.cz
Šárka

Šárka

Sklad

sarka@motozem.cz
Radek

Radek

Sklad

radek@motozem.cz
Michal

Michal

Sklad

michal@motozem.cz
Patrik

Patrik

Sklad

novotny@motozem.cz
Václav

Václav

Sklad

vaclav@motozem.cz
Radek

Radek

Sklad

pospisil@motozem.cz
Víťa

Víťa

Správa prodejny

vita@motozem.cz
Martin

Martin

Správa e-shopu

martin@motozem.cz
Renáta

Renáta

Marketing/Manager

renata@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Asistent managera

zmija@motozem.cz

Proč přijít k nám?

  • 1.000 m2 prodejní plochy

  • přes 170 000 ks položek skladem

  • profesionální, odborný a přátelský personál

  • individuální přístup k zákazníkům

  • platba hotově, kartou, převodem na účet nebo na splátky

  • možnost zakoupení dárkových poukazů

  • věrnostní a objemové slevy

  • totožná cena na e-shopu a prodejně

  • vrácení zboží do 14 dnů, výměna zboží do 30 dnů

  • expresní vyřízení objednávek

  • neustálá komunikace v průběhu vyřízení požadavků

  • široká síť přepravních společností

  • parkování přímo před prodejnou

  • obrovský výběr výdejních míst

  • vstřícné prostředí a usměvavý personál

  • občerstvení na prodejně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku