Výhodné ceny

V rámci širokého sortimentu našich výrobků si zakládáme na dobrém poměru mezi kvalitou a cenou. Proto se k nám mnoho z Vás s důvěrou vrací a nakupuje opakovaně. Těmto zákazníkům chceme poděkovat, a proto pro ně máme ještě lepší ceny prostřednictvím věrnostní slevy.

 

VĚRNOSTNÍ SLEVA

sleva 1 % při 3. objednávce
sleva 2 % při 10. objednávce
sleva 3 % při 20. objednávce


Abychom věděli, že jste u nás již nakupovali, je nejprve nutná registrace. Poté už bude sleva počítaná naším systémem automaticky. Nakupovat u nás lze samozřejmě i bez registrace. V tom případě však systém nerozpozná, o jakého zákazníka se jedná, a slevu nepovolí. Slevy se načítají v momentě, kdy je objednávka dokončená a zboží vyexpedováno. 


Zkrátka však nepřijdou ani ti, kteří rádi nakupují najednou nebo ve velkém. Pokud i při prvním nákupu objem objednávky přesáhne danou mez, automaticky dostanete slevu na objednané zboží.


OBJEMOVÁ SLEVA

sleva 3 % na objednávku převyšující 30.000,- Kč
sleva 7 % na objednávku převyšující 60.000,- Kč

Objemová sleva se Vám automaticky odečte na konci objednávky. Objemová sleva je akceptována při nákupu na prodejně i při objednávce zboží přes e-shop.


A nejlepší nakonec. Slevy se sčítají :-)
Příklad: 11. objednávka v hodnotě 33.000 Kč znamená 2 % (věrnostní sleva) + 3 % (objemová sleva) = 5 % celková sleva

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku