DEJTE NÁM HLAS! Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2025
DEJTE NÁM HLAS! Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2025

 

Zadní světlo na motorku Highsider Smart LED červené

Kód produktu: VC255-676HS

Zadní světlo na motorku Highsider Smart LED červené
Previous Next
1/4

Dostupnost neznámá, rádi ji pro Vás ověříme

E-shop Zboží lze objednat Dobrá Zboží lze objednat Čestlice Zboží lze objednat Brno Zboží lze objednat Plzeň Zboží lze objednat České Budějovice Zboží lze objednat Senec Zboží lze objednat Košice Zboží lze objednat Žilina Zboží lze objednat
589

Zadní světlo na motorku Highsider Smart LED červené

Zadní LED světlo/brzdové světlo Highsider Smart má základní desku z HDPE plastu, červené sklo a homologaci E-Mark.


Klíčové vlastnosti a specifikace:

  • Materiál - HDPE plast.
  • Moto světlo má osvětlení SPZ (testováno pro SPZ do velikosti 240 x 130 mm). 
  • LED světlo. 
  • Funkce brzdového či zadního světla. 
  • Rozměry - šířka 84 mm, výška 22 mm, hloubka 39 mm.
  • Rozteč šroubů - 61 mm. 
  • Uchycení - dvěma závitovými šrouby M4.
  • Homologace E-Mark.
  • Moto světlo není vhodné pro čtyřkolky.
  • V balení 1 ks. 

Alternativy

Našli jste lepší cenu?

Jak na to?

* takto označená pole jsou povinná

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Google zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.

Abychom Vám byli schopni odpovědět, musíme si v našem systému uložit Váš email, jméno a telefon. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas. Informace o zpracování osobních údajů.

Cookies

MotoZem a naši partneři, včetně společnosti Google, potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli zobrazovat informace a reklamy odpovídající Vašim zájmům.

Informace o používání našich stránek mohou být sdíleny s našimi partnery – více se dozvíte v našich Zásadách ochrany osobních údajů a na stránce Jak Google používá data.

Souhlas udělíte kliknutím na „OK“.

Váš souhlas s nastavením ukládání cookies uchováváme po dobu jednoho roku. Toto nastavení můžete kdykoliv upravit ZDE.

Nastavení OK

Souhlas můžete odmítnout zde.