Kontakty

Kontakty

Největší prodejna pro motorkáře v Moravskoslezském kraji !

Adresa prodejny: Dobrá 72, 739 51,

okr. Frýdek-Místek, Česká republika


GPS souřadnice: 
49.673472, 18.416489

 Zobrazit na mapě

Otevírací doba od 1.11. do 28.2.
Po-Pá: 10:00 - 17:00,
So: 10:00 - 15:00

 

Adéla - moto oblečení

Adéla - Oblečení

+420 608 366 491

adela@motozem.cz

   

      Iveta - Oblečení

     +420 608 366 491

friedlova@motozem.cz

    

Kateřina -
Příslušenství a díly

+420 608 366 383

katerina@motozem.cz

Patrik - Příslušenství
a díly

+420 608 366 383

patrik@motozem.cz

Jan - Příslušenství

a díly

+420 608 366 383

piprek@motozem.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Lucie - Expedice

+420 608 366 976

lucie@motozem.cz


Filip - expedice

Filip - Expedice

+420 778 060 755

filip@motozem.cz

Tomáš - Expedice

+420 608 366 976

lepik@motozem.cz

Iveta - výměny Andrea - reklamace

Iveta - Výměny
produktů

iveta@motozem.cz

Andrea - Reklamace

andrea@motozem.cz














 

 

 

 

Tomáš - produktový specialista

Tomáš - Správa
produktů

tomas@motozem.cz

Veronika

    Veronika - Správa 
           produktů

pesakova@motozem.cz

   

Adriana - Správa
produktů

adriana@motozem.cz

 Tomáš - Správa
produktů

macha@motozem.cz

   

 

 

 

  

 

 

 

 

 



Pavla - administrativa

Pavla - Administrativa

pavla@motozem.cz

Jirka - Koordinátor projektů

Jirka - Koordinátor
projektů

jirka@motozem.cz

Tomáš - IT specialista

Marian - Specialista
pro 
polský trh 

marian@motozem.cz

Tomáš - IT podpora

zmija@motozem.cz

Martin - Správa
eshopu

lycka@motozem.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šárka - sklad

     Šárka - Sklad

sarka@motozem.cz

Michal

Radek - Sklad

radek@motozem.cz

Michal - Sklad

michal@motozem.cz



 







 

 

 

Renáta - marketing

Renáta - Marketing/
Manager
 

renata@motozem.cz

Víťa - správa prodejny

     Víťa -Správa
         prodejny

  vita@motozem.cz

Martin - správa eshopu

Martin -Správa
eshopu

martin@motozem.cz










 




Sídlo firmy (zde není prodejna, ani výdejní místo)

Anila s.r.o., C 29356 vedená u Krajského soudu v Ostravě 
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČ: 27774368
DIČ: CZ27774368

Číslo účtu: 218412251/0600
IBAN: CZ51 0600 0000 0002 1841 2251

E-shop: www.motozem.cz

 

Největší prodejna pro motorkáře v Moravskoslezském kraji !

Adresa prodejny: Dobrá 72, 739 51, okr. Frýdek-, Česká republika

GPS souřadnice: 49.673472, 18.416489

Zobrazit na mapě

Otevírací doba od 1.11. do 28.2. 

Po-Pá: 10:00 - 17:00,
So: 10:00 - 15:00

 

Adéla - moto oblečení

Adéla - Oblečení

+420 608 366 491

adela@motozem.cz

Patrik - Příslušenství a díly

+420 608 366 383

patrik@motozem.cz

 

 Iveta - Oblečení

 +420 608 366 491

friedlova@motozem.cz

Kateřina - 
Příslušenství a díly

+420 608 366 383

katerina@motozem.cz

Honza - Příslušenství a díly

+420 608 366 383

piprek@motozem.cz

 

Andrea - Reklamace

andrea@motozem.cz

 

Tomáš - Správa produktů

macha@motozem.cz

Lucie expedice

Lucie - Expedice

+420 608 366 976
lucie@motozem.cz

Filip - expedice

Filip - Expedice

+420 778 060 755
filip@motozem.cz

Tomáš - expedice

Tomáš - Expedice

+420 608 366 976 
lepik@motozem.cz

Iveta - výměny

Iveta - Výměny
produktů 


iveta@motozem.cz 

Tomáš - IT specialista

Tomáš - IT podpora

zmija@motozem.cz

Pavla - administrativa

Pavla - Administrativa

pavla@motozem.cz

Veronika - moto oblečení

Veronika - Správa
produktů

pesakova@motozem.cz

Tomáš - produktový specialista

Tomáš - Správa
produktů

tomas@motozem.cz

Jirka - Koordinátor projektů

Jirka - Koordinátor
projektů

jirka@motozem.cz

 

Adriana - Správa
produktů

adriana@motozem.cz

Marian - Specialista
pro polský trh

marian@motozem.cz

Radek - Sklad

radek@motozem.cz

Šárka - sklad
Šárka - Sklad

sarka@motozem.cz

Michal - Sklad

michal@motozem.cz

Martin - Správa eshopu

lycka@motozem.cz

Martin - správa eshopu

Martin - Správa eshopu

martin@motozem.cz

Víťa - správa prodejny

Víťa - Správa prodejny

vita@motozem.cz

Renáta - marketing
Renáta - Marketing/manager

renata@motozem.cz

   


Sídlo firmy (zde není prodejna, ani výdejní místo)

Anila s.r.o., C 29356 vedená u Krajského soudu v Ostravě
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČ: 27774368
DIČ: CZ27774368

Číslo účtu: 218412251/0600
IBAN: CZ51 0600 0000 0002 1841 2251

E-shop: www.motozem.cz


GoPay


Motozem.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku