Úvodní strana Kontakty

Kontakty

Největší prodejna pro motorkáře v Moravskoslezském kraji !

 

 

Adresa moto prodejny

Adresa prodejny:
Dobrá 72
739 51
okr. Frýdek-Místek 
Česká republika

GPS souřadnice:
49.673472, 18.416489

zobrazit na mapě


Otevírací doba od 1.3. do 31.10.
PO-PA: 10:00 - 18:00

SO: 9:00 - 13:00
NE: dle dohody

Otevírací doba od 1.11. do 28.2.
PO-PA: 9:00 - 17:00 
SO: 9:00 - 13:00 
NE: dle dohody

 

 

 

Adéla - moto oblečení

Adéla - Oblečení

Veronika - moto oblečení

Veronika - Oblečení

Filip - moto příslušenství

Filip - Příslušenství

 

 

+420 608 366 491

adela@motozem.cz

+420 608 366 491

pesakova@motozem.cz

+420 608 366 383

michejda@motozem.cz

 

 

   

 

Lucie expedice

Lucie - Expedice

+420 608 366 976

lucie@motozem.cz

Filip - expedice

Filip - Expedice

+420 608 366 976

filip@motozem.cz

Tomáš - expedice

Tomáš - Expedice

+420 608 366 976

lepik@motozem.cz

 Iveta - výměny

Iveta -
Výměny produktů

iveta@motozem.cz

Ivana - reklamace

Ivana - Reklamace

 

Pavla - administrativa

 Pavla - Administrativa

Michal - Marketing

Michal - Marketing

ivana@motozem.cz

 

 pavla@motozem.cz

varkocek@motozem.cz

Tomáš - produktový specialista

Tomáš -
Správa produktů

 

Jirka - Koordinátor projektů

 

Jirka -
Koordinátor projektů

tomas@motozem.cz

jirka@motozem.cz

 

Monika - sklad

Monika - Sklad

Šárka - sklad

Šárka - Sklad

Tomáš - IT specialista
Tomáš - IT podpora
   
monika@motozem.cz sarka@motozem.cz zmija@motozem.cz      

Renáta - marketing

Renáta -

Marketing manager 

Víťa - správa prodejny

Víťa -

Správa prodejny

Martin - správa eshopu

Martin -

Správa eshopu

renata@motozem.cz

vita@motozem.cz

martin@motozem.cz

 

 

Sídlo firmy (zde není prodejna, ani výdejní místo)

Anila s.r.o., C 29356 vedená u Krajského soudu v Ostravě 
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČ: 27774368
DIČ: CZ27774368

Číslo účtu: 218412251/0600

E-shop: www.motozem.cz


GoPay


Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
Email * Jméno Telefon
Napište číslici osm*
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku