Kontakty

Kontakty

Prodejna Praha - Říčany

Adresa: Zděbradská 56, 251 01 Říčany - Jažlovice

GPS souřadnice: 49.970652, 14.617676, Zobrazit na mapě

Otevírací doba:

Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

Kontakt: oblečení - 778 051 535, příslušenství a díly - 778 051 605 


Prodejna v Dobré

Adresa: Dobrá 72, 739 51, okr. Frýdek-Místek, Česká republika

GPS souřadnice: 49.673472, 18.416489Zobrazit na mapě


Otevírací doba:

Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

Kontakt: oblečení - 608 366 491, příslušenství a díly - 608 366 383

Romana - Oblečení

+420 608 366 491

romana@motozem.cz

   

      Iveta - Oblečení

     +420 608 366 491

friedlova@motozem.cz

   

  Beáta - Oblečení

     +420 608 366 491

beata@motozem.cz

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

     

Kateřina - 
Příslušenství a díly

+420 608 366 383

katerina@motozem.cz

Patrik - Příslušenství
a díly

+420 608 366 383

patrik@motozem.cz

Igor - Příslušenství

a díly

+420 608 366 383

igor@motozem.cz

   

 

Lucie - Expedice

+420 608 366 976

lucie@motozem.cz


Filip - expedice

Filip - Expedice

+420 778 060 755

filip@motozem.cz

Tomáš - Expedice

+420 608 366 976

lepik@motozem.cz

Iveta - výměny Andrea - reklamace

Iveta - Výměny
produktů

iveta@motozem.cz

Andrea - Reklamace

andrea@motozem.cz














 

 

 

 

Tomáš - produktový specialista

Tomáš - Správa
produktů

tomas@motozem.cz

   

Adriana - Správa
produktů

adriana@motozem.cz

 Tomáš - Správa
produktů

macha@motozem.cz

Petra - Správa
produktů

drechslerova@motozem.cz

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 



Pavla - administrativa

Pavla - Administrativa

pavla@motozem.cz

Jirka - Koordinátor projektů

Jirka - Koordinátor
projektů

jirka@motozem.cz

Tomáš - IT specialista

Marian - Specialista
pro 
polský trh 

marian@motozem.cz

Tomáš - IT podpora

zmija@motozem.cz

Martin - Správa
eshopu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šárka - sklad

     Šárka - Sklad

sarka@motozem.cz

Michal

Radek - Sklad

radek@motozem.cz

Michal - Sklad

michal@motozem.cz

Patrik - Sklad

novotny@motozem.cz



 







 

 

 

Renáta - marketing

Renáta - Marketing/
Manager
 

renata@motozem.cz

Víťa - správa prodejny

     Víťa -Správa
         prodejny

  vita@motozem.cz

Martin - správa eshopu

Martin -Správa
eshopu

martin@motozem.cz










 




Sídlo firmy (zde není prodejna, ani výdejní místo)

Anila s.r.o., C 29356 vedená u Krajského soudu v Ostravě 
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČ: 27774368
DIČ: CZ27774368

Číslo účtu: 218412251/0600
IBAN: CZ51 0600 0000 0002 1841 2251

E-shop: www.motozem.cz

 

Prodejna Praha - Říčany

Adresa: Zděbradská 56, 251 01 Říčany - Jažlovice

GPS souřadnice: 49.970652, 14.617676, Zobrazit na mapě

Otevírací doba:

Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

Kontakt: oblečení - 778 051 535, příslušenství a díly - 778 051 605 


Prodejna v Dobré

Adresa: Dobrá 72, 739 51, okr. Frýdek-Místek, Česká republika

GPS souřadnice: 49.673472, 18.416489Zobrazit na mapě

Otevírací doba:

Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

Kontakt: oblečení - 608 366 491, příslušenství a díly - 608 366 383 

Romana - Oblečení

+420 608 366 491

romana@motozem.cz

Patrik - Příslušenství a díly

+420 608 366 383

patrik@motozem.cz

 

 Iveta - Oblečení

 +420 608 366 491

friedlova@motozem.cz

Kateřina - 
Příslušenství a díly

+420 608 366 383

katerina@motozem.cz

Igor - Příslušenství a díly

+420 608 366 383

igor@motozem.cz

Beáta - Oblečení

+420 608 366 491

beata@motozem.cz

   


Sídlo firmy (zde není prodejna, ani výdejní místo)

Anila s.r.o., C 29356 vedená u Krajského soudu v Ostravě
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČ: 27774368
DIČ: CZ27774368

Číslo účtu: 218412251/0600
IBAN: CZ51 0600 0000 0002 1841 2251

E-shop: www.motozem.cz


GoPay
Motozem.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku