Sada moto stojanů R-TECH EVO přední a zadní s kolečky

Prosím nejprve vyberte variantu.

Na objednávku
Dostupnost neznámá, rádi ji pro Vás ověříme
2 998 Kč
2 478 Kč bez DPH
- +
Poradíme Vám
+420 608 366 383
O produktu

Popis: Moto stojan zadní s kolečkama R-TECH EVO Stojan pro zvednutí zadního kola. Velmi snadné ovládání. Velké dvojité gumové kolečka, díky kterým je stojan maximálně stabilní. Úprava adaptérů proti poškrábání vidlice. Moderní a propracovaný design v matném provedení. Stojan lze jednoduše nastavit na rozdílnou šířku zadní vidlice. Součastí jsou vidličkové adaptéry na rolny. Možné dokoupit také adaptér ve tvaru L pro obdélníkovou kyvnou vidlici bez rolen. Plně rozebíratelný ale díky přesnému a pevnému spojení je maximálně stabilní oproti levnějším variantám.

Popis: Moto stojan přední s kolečkama R-TECH EVO Přední stojan pod vidlici. Velmi snadné ovládání. Velké dvojité gumové kolečka díky kterým je stojan maximálně stabilní. Gumová úprava adaptéru zabraňuje poškrábání a sklouznutí. Moderní a propracovaný design v matném provedení. Stojan lze jednoduše nastavit na rozdílnou šířku přední vidlice. Plně rozebíratelný ale díky přesnému a pevnému spojení je maximálně stabilní oproti levnějším variantám.

O značce R-TECH Alternativy
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
* takto označená pole jsou povinná

Kategorie produktu Sada moto stojanů R-TECH EVO přední a zadní s kolečky

Moto příslušenství Servis, vybavení dílny Zvedáky a stojany (Moto zvedáky a stojany na motorku)


    Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
    Email * Jméno Telefon
    Napište číslici šest*
    Motozem.cz
    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku