Podpořte nás v soutěži Heureka shop roku 2022

12. 1. 2023

čas čtení: 8 min.

V českém online světě je několik desítek tisíc obchodů, které každý den bojují o pozornost svých zákazníků. Významný internetový srovnávač cen Heureka již počtrnácté realizuje soutěž ShopRoku. Jde o sdílení zkušeností zákazníků s nákupy na e-shopech za uplynulý rok.

Tradičně se v rámci konkurenčního prostředí hledají nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy českého internetu.

Všichni finalisté a vítězové jsou poté oprávnění užívat ikonku Finalista/Vítěz ShopRoku 2022 Cena Kvality v kategorii, ve které uspěli. Vyhlášení e-shopů probíhá na základě kritérií z dotazníků spokojenosti, zejména se hledí na procento doporučujících zákazníků, dále se hodnotí mimo jiné dodací doba, komunikace obchodu, přehlednost webových stránek nebo počet hodnocení.

Podpořte náš internetový obchod e-shop www.motozem.cz, který pro Vás tvoříme pravým motorkářským srdcem, a zúčastněte se hlasování.

Spokojenost a důvěra zákazníků vždy byly, jsou a budou naší prioritou!

Sdílejte

Odeslat článek emailem

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Google zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku