Ocenění ShopRoku 2020

26. 4. 2020

čas čtení: 4 min.

Milí zákazníci a příznivci MotoZemě,

rok 2020 byl pro nás všechny nelehký v mnoha ohledech, události předcházejícího roku se dotkly každého z nás a dobrých zpráv bylo pomálu. Proto si vážíme každého okamžiku, který v sobě nese nádech pozitivních zpráv a vidiny lepších zítřků :-)

Díky Vám, našim spokojeným a věrným zákazníkům, jsme se jako každý rok zúčastnili soutěže ShopRoku v kategorii Cena kvality - sekce moto, kterou pořádá srovnávač cen Heureka v Česku, a obsadili jsme úžasné druhé místo. U našich sousedů se nám dokonce podařilo dobýt první místo a můžeme se pyšnit titulem ShopRoku v kategorii Cena kvality - sekce moto, kterou pořádá srovnávač cen Heureka na Slovensku.

Děkujeme všem našim zákazníkům, nadšencům, příznivcům, zaměstnancům, přátelům a milovníkům jedné stopy. Jsme jednotný a silný tým MotoZemě a společně v rámci týmové práce děláme maximum pro to, abychom obstáli v nelehkém konkurenčním prostředí a neustále Vám nabízeli to nejlepší, co se dá na trhu sehnat, za těch nejlepších podmínek, které jsme schopní zajistit.

Občas je obtížné čelit každodenním výzvám a neustálým změnám, ale právě to jsou akcepty, díky nimž jsme silnější, odolnější a cesta se spoustou překážek nás díky Vám dovedla až k těmto úžasným oceněním, které jsou pro nás velkou odměnou za společnou práci a motivací pro náš neustálý rozvoj a vylepšování poskytovaných služeb.

Jako tým se snažíme o to, aby návštěva našich prodejen pro Vás byla doslova „pastvou pro oči". Abychom Vám v rámci objednávek přes e-shop nabízeli takové služby a zákaznický servis, který bude plně vyhovovat Vašim přáním a očekáváním. Abychom Vám na prodejnách poskytovali individuální a profesionální poradenství. A v neposlední řadě - aby veškeré Vaše požadavky byly vyřízené k Vaší maximální spokojenosti.

Upřímně Vám děkujeme a těšíme se na Vaši neutuchající přízeň a důvěru i nadále.

Váš tým MotoZem

Sdílejte

Odeslat článek emailem
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku