Ocenění Shop Roku 2021

13. 4. 2022

čas čtení: 4 min.

Stejně jako v minulých letech jsme se i letos zúčastnili soutěže ShopRoku, kterou pořádá český a slovenský srovnávač cen Heureka.

Jsme nesmírně pyšní, že i letos můžeme sdílet fantastické zprávy!


Rok 2021 byl náročný, plný výzev a také nových příležitostí, které jsme proměnili na maximum. V posledních letech jsme se soustředili na zkvalitnění zázemí našich kamenných prodejen v České republice, pokřtili jsme první slovenskou pobočku v Senci a vylepšovali jsme proklientský přístup.


A tady je výsledek! V soutěži ShopRoku pořádané českou a slovenskou Heurekou jsme se umístili na krásném 3. místě a získali cenu kvality: moto. Na Slovensku jsme obhájili dokonce 2. místo ve stejné kategorii! Děkujeme!


Jsme vděční a plní energie, protože vidíme, že to, co děláme, vylepšujeme, chystáme a nabízíme, má smysl. Rádi bychom poděkovali samozřejmě všem našim příznivcům, zákazníkům i fanouškům, zaměstnancům a milovníkům kvalitního oblečení a vybavení na motorku... Jednoduše všem, jejichž srdce bije pro jednu stopu.


Jsme rádi, že jsme náročný rok 2021 zvládli na výbornou a věřte, že už nyní vymýšlíme, čím se v roce 2022 posuneme. Máme před sebou řadu významných projektů, akcí a novinek, které s Vámi budeme postupně sdílet. Děkujeme, že nám zachováváte přízeň a těšíme se na Vás ve všech kamenných prodejnách v Dobré u Frýdku-Místku, brněnských Modřicích, Říčanech u Prahy i slovenském Senci.


Jsme tady pro Vás, připraveni poradit, pomoct a být Vaším silným obchodním partnerem, který i v náročném konkurenčním prostředí nabízí vždy něco navíc!

Váš tým MotoZem

 

Sdílejte

Odeslat článek emailem

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Google zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku