Ocenění SHOP ROKU 2019

čas čtení: 4 min.

Milí příznivci MotoZemě,


díky Vám, našim spokojeným a věrným zákazníkům, se nám podařilo obhájit loňské vítězství v soutěži ShopRoku v kategorii Cena kvality - sekce moto, kterou pořádá srovnávač cen Heureka v Česku. Zároveň jsme obsadili první příčku v kategorii Cena popularity - sekce auto moto.

A aby toho nebylo málo, dařilo se nám i u našich sousedů :-) V letošním roce se můžeme rovněž pyšnit titulem ShopRoku v kategorii Cena kvality - sekce moto, kterou pořádá srovnávač cen Heureka na Slovensku.

Děkujeme všem našim zákazníkům, nadšencům, příznivcům, zaměstnancům a přátelům, kteří tvoří jednotný tým MotoZemě a společně v rámci týmové práce dělají maximum pro to, abychom obstáli v nelehkém konkurenčním prostředí a neustále Vám nabízeli to nejlepší, co se dá na trhu sehnat.

Občas je obtížné čelit každodenním výzvám a neustálým změnám, ale právě to jsou akcepty, díky nimž jsme silnější, odolnější a cesta se spoustou překážek nás díky Vám dovedla až k těmto úžasným oceněním, které jsou pro nás velkou odměnou za společnou práci a motivací pro naše neustálé zlepšování.

Jako tým se snažíme o to, aby návštěva našich prodejen pro Vás byla doslova „pastvou pro oči". Abychom Vám v rámci objednávek přes e-shop nabízeli takové služby a zákaznický servis, který bude plně vyhovovat Vašim přáním a očekáváním. Abychom Vám na prodejnách poskytovali individuální a profesionální poradenství. A v neposlední řadě aby veškeré Vaše požadavky byly vyřízené k Vaší maximální spokojenosti.

Upřímně Vám děkujeme a těšíme se na Vaši neutuchající přízeň a důvěru i nadále.

Váš tým MotoZem

Sdílet
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku