V pondělí 27. září a v úterý 28. září budou naše prodejny z důvodu inventury uzavřeny. 

V pondělí 27. září a v úterý 28. září budou naše prodejny z důvodu inventury uzavřeny. 

Oblékni se

18. 12. 2020

čas čtení: 4 min.

Už máte kompletní oblečení na motorku? Pokud ne, u nás si vybere každý příznivec moto sportu. Většinu nabízeného zboží máme skladem a můžete si je osobně prohlédnout a vyzkoušet v našich prodejnách za asistence ochotného personálu. Každý z Vás je originální a vybírá si svůj komplet tak, aby osobitě vyjádřil svůj styl a ladil ke své jednostopé krasavici. Náš sortiment zahrnuje dokonale propracované, skvěle padnoucí a bezpečné oblečení. Máme pro Vás široký sortiment zahrnující boty, bundy, dresy, chrániče, kalhoty, kombinézy, přilby, rukavice či vesty. Vše v mnoha barevných variantách, velikostech, stylech, typech a provedeních.

Sháníte bundu na motorku, která bude vyrobená z nejkvalitnějších materiálů, bude odolná povětrnostním podmínkám a navíc bude vybavená reflexními prvky? Přesně takovou naleznete na všech našich prodejnách a v nabídce našeho e-shopu. V našem sortimentu naleznete bundy textilní a kožené, dámské a pánské, prodloužené i zkrácené. Samozřejmostí je sortiment široké škály barev, stylů, velikostí a provedení.

Vhodně zvolené kalhoty na motorku by měly plnit tu nejdůležitější funkci – ochranu a bezpečnost v případě pádu či nehody. Zároveň by měly být odolné proti povětrnostním podmínkám a oděru, vyrobené z kvalitních materiálů a vybaveny reflexními prvky pro zvýšení Vaší bezpečnosti a viditelnosti. Součástí nabízených kalhot jsou homologované chrániče kolen a boků splňující přísná kritéria bezpečnosti, vrchní materiál je vysoce odolný proti oděru a nepříznivým podmínkám, extrémně zatěžované partie jsou vyztužené kvalitním materiálem pro zajištění většího komfortu a součástí mnohých je zip umožňující pohodlné spojení kalhot s bundou. Mezi jezdci jsou stále populárnější kalhoty denimového vzhledu, který je na první pohled nerozeznatelný od běžně dostupných jeansů. Pohodlné, cenově dostupné a bezpečné kalhoty vyztužené aramidovou tkaninou, které už nebudete chtít svléct, můžete pořídit například na e-shopu motozem.cz nebo motorifle.cz. Díky spojení funkčnosti a stylu patří tyto kalhoty do šatníku každého motorkáře. Důvodů, proč investovat do těchto parádních kalhot, se najde spousta.

Motocyklové boty jsou nepostradatelnou součástí moto-výbavy, proto byste při jejich výběru měli zohlednit spoustu aspektů, k nimž by bylo vhodné přihlédnout. Ať už jezdíte v terénu, na okruhu nebo budete boty využívat pouze pro příležitostné vyjížďky po městě či na kratší vzdálenosti, u nás si určitě vyberete. Prvotřídní boty přehledně členěné dle jejich účelu, materiálu, výbavy, výšky či zaměření. Přilba je samozřejmě naprosto zásadní součást bezpečnostní výbavy řidičů motorek a jejich spolujezdců. Jejich výběru byste proto měli věnovat zvlášť pečlivou pozornost. Je důležité zohlednit, na jaké motorce jezdíte, a podle toho si vybrat nejvhodnější, která bude odpovídat přesně Vašim potřebám.

Na našem e-shopu a prodejnách naleznete nepřeberné množství moto oblečení s velkým počtem reflexních prvků. Kvalitní moto oblečení je důležitým předpokladem pro Vaši bezpečnou jízdu a šťastný návrat domů. Oblečeme Vás doslova od hlavy až k patě, přesvědčte se na "vlastní kůži". Správným výběrem kvalitního oblečení pozvednete svůj požitek z jízdy!


Sdílet
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku