V sobotu 3.12.2022 budou naše prodejny v Praze-Říčanech a Plzni otevřené mimořádně do 12:00 hodin. 

V sobotu 3.12.2022 budou naše prodejny v Praze-Říčanech a Plzni otevřené mimořádně do 12:00 hodin. 

Oblékni se

18. 12. 2020

čas čtení: 4 min.

Možná máte dojem, že jezdec v tomto směru nepotřebuje pomoci, ovšem pouze barva a správná velikost nestačí. MotoZem pro Vás pravidelně naskladňuje nejnovější modely ověřených značek, které má odzkoušené a dokáže Vám poradit, který model bundy je pro Vás ten nejvhodnější a to nejen kvalitou a funkcemi, ale také dle individuálních požadavků.


Sortiment MotoZemě zahrnuje oblíbené textilní bundy i modely z prémiové kůže. Nabízené modely jsou zpravidla skladem, tudíž si je můžete i osahat a osobně vyzkoušet, popřípadě nakoupit z pohodlí domova. Ať už patříte mezi ostřílené jezdce nebo si rádi necháte poradit, budete překvapeni, jak Vám správná bunda dokáže zpříjemnit cestování, zajistit pohodlí a garantovat ochranu i při delších cestách.


Před nákupem bundy se rozhodněte, zda hledáte textilní kousek či variantu z kůže. Bundy jsou opatřeny homologovanými chrániči i praktickými membránami a vyjímatelnými vložkami pro chladné dny. V létě pak oceníte perforované oblasti na bundě i reflexní prvky či praktické kapsy na cennosti. Správná velikost a dostatečná ochrana před proměnlivým počasím je základ. Bunda Vás nesmí tahat, omezovat v pohybu a zároveň by neměla být zbytečně velká. Jak vybrat bundu na motorku Vám poradí naši profesionálové.
https://www.motozem.cz/jak-vybrat-bundu-na-motorku/


Na motorce se neobejdete bez kvalitních kalhot s řadou vychytávek. MotoZem neustále rozšiřuje nabídku kalhot o nové modely, které jsou nerozeznatelné od klasických jeansů či kožené kalhoty s chrániči, ideální pro sepnutí do kompletu s bundou. Bez ohledu na to, zda patříte mezi dlouhány nebo máte méně centimetrů, na motoshopu a v kamenných prodejnách najdete varianty kalhot v prodloužené i zkrácené délce. Najděte s MotoZemí odpověď na otázku, jak vybrat kalhoty na motorku, a jezděte bezpečně a komfortně jako zkušený profesionál!
https://www.motozem.cz/jak-vybrat-kalhoty-na-motorku/


Stejně jako přilby jsou pak nezbytnou výbavou též kvalitní boty na motorku. Sortiment zahrnuje modely bot, díky nimž si zpříjemníte projížďky městem i dlouhé výlety. Nevíte, jak vybrat boty na motorku? V prvé řadě u obuvi chtějte maximální kvalitu v podobě ochrany prstů, zesílení v oblasti holeně i speciální podrážky proti uklouznutí. Přesvědčte se, že výrobci myslí na všechny detaily a investujte do nadstandartní výbavy, která bude díky MotoZemi za rozumnou cenu.
https://www.motozem.cz/jak-vybrat-helmu-na-motorku/
https://www.motozem.cz/jak-vybrat-boty-na-motorku/


Rukavice na motorku neodmyslitelně patří do základní výbavy každého motorkáře. I z tohoto důvodu je důležité si uvědomit, na jakém stroji jezdíte, a podle toho vybírat vhodný typ. Kvalitní moto rukavice Vám poskytnou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami, pády, úrazy, odřeninami či zraněním a díky správným rukavicím bezproblémově zvládnete ovládání motocyklu bez vynaložení extra námahy.
https://www.motozem.cz/jak-vybrat-rukavice-na-motorku/

 


Kvalitní moto oblečení je důležitým předpokladem pro Vaši bezpečnou jízdu a šťastný návrat domů. Oblečeme Vás doslova od hlavy až k patě, přesvědčte se na "vlastní kůži". Správným výběrem kvalitního oblečení pozvednete svůj požitek z jízdy na maximum!

Sdílejte

Odeslat článek emailem

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Google zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku