Muc-Off Leather Protect 200ml

Muc-Off Leather Protect 200ml
1/1
Tento produkt již
není možné objednat
Poradíme Vám
+420 608 366 491
O produktu

Muc-Off Leather Protector je určen k ochraně kůže a výrobků z ní.
Je obohacen máslovníkem a přírodními oleji, které ji vyživují a zajišťují její hloubkovou ochranu. Složky Leather Protectoru kůži hydratují, tím ji zachovávají pružnou a současně tak obnovují její vzhled.
Další speciální vosky, zejména včelí, napomáhají předcházet jejímu popraskání a nežádoucí změně barvy.

Aplikace:
Nejdříve zbavte povrch jakýchkoliv nečistot pomocí Muc-Off Leather Cleaneru. Produkt pečlivě protřepte a poté vyzkoušejte barevnou stálost na malé, skryté části koženého povrchu. Malé množství krému naneste na molitan nebo jemný hadřík z mikrovlákna a aplikujte krouživými vzájemně se překrývajícími pohyby na povrch. Pro dosažení nejlepšího výsledku nenanášejte krém průběžně na různá místa utěrky nebo jiného aplilkátoru. Nechte povrch kůže přibližně 15 minut vyschnout a na závěr vyleštěte čistou utěrkou z mikrovlákna. Pro maximální ochranu opakujte tento proces alespoň jedenkrát za měsíc.

Pozor, produkt není určen k ochraně semiše. Při čištění nepoužívejte příliš velký tlak, mohlo by dojít k mechanickému poškození povrchu. V případě aplikace na volant nebo řadící páku se před jízdou ujistěte, že jsou suché a nekloužou.

O značce MUC-OFF Alternativy
Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
* takto označená pole jsou povinná


    Můžeme ještě poradit? Zeptejte se nás.
    Email * Jméno Telefon
    Napište číslici šest*
    Motozem.cz
    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku