Motoshop Dobrá

Adresa prodejny

Dobrá 72, 739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek
Česká republika

Kontakt

Oblečení, příslušenství a díly: +420 555 333 957
Objednávky: +420 555 333 958

Letní otevírací doba (1. 3.-30. 9.)

Pondělí 09:00-19:00 hodin
Úterý 09:00-19:00 hodin
Středa 09:00-19:00 hodin
Čtvrtek 09:00-19:00 hodin
Pátek 09:00-19:00 hodin
Sobota 09:00-16:00 hodin
Neděle Zavřeno

Zimní otevírací doba (1. 10.-29. 2.)

Pondělí 10:00-18:00 hodin
Úterý 10:00-18:00 hodin
Středa 10:00-18:00 hodin
Čtvrtek 10:00-18:00 hodin
Pátek 10:00-18:00 hodin
Sobota 10:00-15:00 hodin
Neděle Zavřeno

Náš team

Ryszard

Ryszard

Vedoucí prodejny, specialista pro PL trh

+420 555 333 957 ryszard@motozem.cz
Jarmila

Jarmila

Asistent prodeje

+420 555 333 957 jarmila@motozem.cz
Kamila

Kamila

Asistent prodeje

+420 555 333 957 kamila@motozem.cz
Katrin

Katrin

Telefonistka

+420 555 333 957 katrin@motozem.cz
Petra

Petra

Vedoucí expedice

+420 555 333 958 tesarcikova@motozem.cz
Sabina

Sabina

Vedoucí produktového oddělení

+420 608 035 378 sabina@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Produktový specialista

tomas@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Produktový specialista

+420 608 499 041 lepik@motozem.cz
Šárka

Šárka

Vedoucí skladu

sarka@motozem.cz
Michal

Michal

Specialista ve skladu

michal@motozem.cz
Radek

Radek

Specialista ve skladu

radek@motozem.cz
Václav

Václav

Specialista ve skladu

vaclav@motozem.cz
Radek

Radek

Specialista ve skladu

pospisil@motozem.cz
Adriana

Adriana

Mzdová účetní

+420 776 010 121 adriana@motozem.cz
Iveta

Iveta

Administrativa

iveta@motozem.cz
Martin

Martin

Projektový manažer

lycka@motozem.cz
David

David

IT Technik

david@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Asistent managera

zmija@motozem.cz
Renáta

Renáta

Majitel, manager

renata@motozem.cz
Motozem

Motozem

Majitel, správa e-shopu

martin@motozem.cz
vita

vita

Majitel, správa prodejen

vita@motozem.cz

Proč přijít k nám?

  • 1.000 m2 prodejní plochy

  • přes 170 000 ks položek skladem

  • profesionální, odborný a přátelský personál

  • individuální přístup k zákazníkům

  • platba hotově, kartou, převodem na účet nebo na splátky

  • možnost zakoupení dárkových poukazů

  • věrnostní a objemové slevy

  • totožná cena na e-shopu a prodejně

  • vrácení zboží do 14 dnů, výměna zboží do 30 dnů

  • expresní vyřízení objednávek

  • neustálá komunikace v průběhu vyřízení požadavků

  • široká síť přepravních společností

  • parkování přímo před prodejnou

  • obrovský výběr výdejních míst

  • vstřícné prostředí a usměvavý personál

  • občerstvení na prodejně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku