V pondělí 28. 9. budou naše prodejny z důvodu státního svátku uzavřeny.

Jak na perfektní dovolenou na motorce?

Jak na perfektní dovolenou na motorce?, Akce

MotoZem radí, jak na perfektní dovolenou na motorce

Dovolená na motorce už nemusí patřit pouze mezi nenaplněné představy, ještě letos ji stihnete proměnit ve skutečnost, kdy na svém stroji objevíte nová místa a vyrazíte stovky kilometrů za zábavou, koupáním či historickým poznáním. Ať už se rozhodnete pro víkendovou projížďku na Moravu, nebo týdenní výlet za hranice, měli byste mít přesně rozmyšleno, co všechno s sebou povezete. Byť se motorka komfortem nemůže rovnat automobilu, kde je podstatně více úložného prostoru, díky chytrým taškám, kufrům a vakům uvezete vše potřebné bez obtíží.

Vyberte si prstem na mapě, kam se vydáte a nachystejte si vše nezbytné. Jsou to především osobní doklady, technický průkaz a zelená karta. Jestliže se chystáte do zahraničí, nezapomeňte se včas pojistit. Před nasednutím nezapomeňte zkontrolovat technický stav motocyklu a aktuální dopravní situaci i předpověď počasí.

Na jak dlouho jedu?

Než začnete balit, popřípadě nakupovat chybějící výbavu, rozmyslete se, jakou dobu strávíte na svém stroji. Na delší cesty zajisté oceníte kufry, které jsou opatřeny zámkem, na krátké vyjížďky si úplně vystačíte s tankvakem, motorolkou a batohem. Atraktivní sortiment více než 430 zavazadel najdete na motoshopu www.motozem.cz, kde si vyberou fanoušci kožených tašek a rolek s ozdobnými cvočky i milovníci cestovních a sportovních motorek.

Jak vyzrát na počasí?

Na svou cestu můžete být ve všech ohledech skvěle připraveni, ale počasí zkrátka neporučíte. Ani na motorce vás nemusí překvapit vytrvalý déšť! V nabídce MotoZemě nechybí ani praktické nepromoky fungující jako ochranná vnější vrstva. Nepromoky jsou dokonale skladné a opatřené reflexními prvky, takže i v hustém dešti budete dobře viditelní.

Ať už se chystáte na kratší vyjížďku, popřípadě máte v plánu projet republiku křížem krážem, nepromok vás nikdy nezklame. Stejně tak se vyplatí investovat do opravné sady, s níž opravíte poškozené pneu bez pomoci servisu. Myslete i na bezpečnost své motorky a vybavte se kvalitními zámky. Nezapomeňte také na lékárničku a náhradní pojistky, které patří do povinné výbavy.

Pohodlí a bezpečnost za každé situace

Maximální komfort při delších cestách vám zajistí pouze kvalitní oblečení. Ve vaší výbavě na motorku nesmí chybět kvalitní bunda, kalhoty, popřípadě kombinéza. Klíčové jsou samozřejmě bezpečnostní prvky - chrániče, odolnost proti protržení a oděru a reflexní prvky. Rozhodně nezapomeňte na špičkovou přilbu, pevnou obuv a rukavice. Garantujeme vám, že jakmile jednou vyrazíte za dobrodružstvím, stane se dovolená na motorce vaším pravidelným rituálem. Bezpečnou dovolenou bez limitů Vám přeje tým MotoZem!

Zobrazit celý text
Upřesnit parametry
89
4 349
Cenové rozmezí:
Skladem
Nalezeny 4 produkty
Nalezeny 4 produkty


GoPay
Motozem.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku