Milí nadšenci jednostopých krásek, řevu motorů a vůně benzínu,
zveme Vás na výroční 10. ročník největší adrenalinové soutěže motocyklových kaskadérů Czech Stunt Day®, který se uskuteční ve dnech 19. – 21. 8. 2022 na špičkovém povrchu Polygonu Libros Ostrava. A věřte, že to bude fenomenální podívaná! Na vlastní oči můžete vidět 60 nejlepších jezdců z celého světa, jejichž kaskadérské kousky Vás dostanou do kolen.
A aby celá akce nebyla jen o zvuku motorů, můžete se těšit i na letní kino a samozřejmostí bude bohatý doprovodný program.
- Nejlepší světoví kaskadéři
- Freestyle Motocross
- Spanilá jízda Ostravou
- Bohaté gastronomické zázemí
- Ohňostroj
- Dětská zóna
- Výstava motocyklových speciálů
- Rockový koncert
Jsme poctěni, že patříme k hrdým partnerům akce a že právě Ostrava je již poněkolikáté místem setkání pro fanoušky adrenalinového motosportu.
Časový harmonogram akce a podrobnosti najdete na stránkách https://www.czechstuntday.com/ a facebooku.
Přijďte, fanděte, bavte se a užijte si tuto jedinečnou akci s výjimečnou atmosférou, extrémními výkony a našlapaným programem. Jednoduše 100% adrenalin a zábava po celý víkend na jednom místě!