MotoZem Plzeň

25. 8. 2022

čas čtení: 7 min.

Na jaře 2022 jsme vyslyšeli přání našich zákazníků a začali jsme pracovat na rozšíření naší prodejní sítě směrem na západ, abychom prázdniny zakončili slavnostně a ve velkém stylu - otevřením nové prodejny v Plzni. Najdete nás na Domažlické ulici v blízkosti velkého kruhového objezdu u Makra. Prodejna je snadno dostupná jak přímo z centra a ostatních místních částí, tak díky blízkosti dálnice a nového západního obchvatu, případně ze vzdálenějších koutů Plzeňského a Karlovarského kraje. V blízkosti jsou zastávky MHD a pro pohodlné zaparkování aut a motorek můžete využít zákaznické parkoviště přímo před prodejnou.

 

Na prodejně na Vás čeká náš tým, který je vždy připraven poradit a zpříjemnit Vám nákup. Na ploše cca 800 m² najdete vše, na co si milovník motorek vzpomene. Ať už taháte kolena po asfaltu na supersportu, brodíte se bahnem v neprostupném terénu na enduru, objevujete vzdálená místa na cesťáku nebo si jen tak proplouváte krajinou na chopperu.

V našem sortimentu naleznete boty (cestovní, chopper, enduro, pro volný čas), bundy (kožené, textilní), chrániče (kolenní, krční, loketní, páteřové, ramenní, tělové, ledvinové), kalhoty (kožené, textilní), kombinézy (jednodílné, dvoudílné, kožené), přilby (integrální, výklopné, otevřené, chopper, cross, enduro), rukavice, vesty a spoustu dalšího příslušenství, doplňků a dílů.

Přijďte a uvidíte, že naše nová prodejna je doslova pastvou pro oči a motorkářskou duši. Nebo se prostě jen stavte na dobrou kávu a omrknout, co je nového ve světě moto oblečení a příslušenství.

Adresa prodejny:
Domažlická 127, 318 00 Plzeň 3
GPS: 49.73278, 13.32453

Těšíme se na Vás!
Váš tým MotoZem

Sdílejte

Odeslat článek emailem

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Google zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku